OFERTA

Bądź Panią/Panem swojego biznesu. Mogę Ci w tym pomóc – wystarczy, że razem przyjrzymy się, co w Twojej działalności może działać lepiej, krócej, szybciej lub łatwiej. Dzięki temu będziesz też Panią/Panem swojego życia, bo… można prowadzić działalność efektywnie i jednocześnie mieć czas na pełne i satysfakcjonujące życie prywatne.

PROSTO W BIZNESIE

Odkryj, jak Twoja firma może działać płynniej i efektywniej, zupełnie bez dodatkowego stresu. Wyobraź sobie, że masz przy sobie kogoś, kto zna się na rzeczy i pomoże Ci poprawić sposób, w jaki zarządzasz swoim biznesem, abyś mógł osiągać więcej, nie męcząc się przy tym zbytnio.

 

KONSULTACJE BIZNESOWE

Czy marzysz o tym, aby Twoja firma działała jak dobrze naoliwiona maszyna? 

Wyobraź sobie, że masz obok siebie partnera, który zna się na rzeczy i jest gotów wspierać Cię w dążeniu do doskonałości operacyjnej. Razem możemy sprawić, że Twoje działania biznesowe będą bardziej zautomatyzowane i mniej obciążające dla Ciebie, co przyczyni się nie tylko do wzrostu efektywności firmy, ale także do poprawy Twojego życia prywatnego.

 

AUDYT TWOICH PROCESÓW

Analizując Twoje procesy biznesowe, możemy razem odkryć sposoby na sprawniejsze działanie. Nie potrzebujesz wielkich inwestycji – klucz do sukcesu często tkwi w mądrzejszym wykorzystaniu zasobów, które już masz. Moją rolą jest pomóc Ci te zasoby znaleźć i nauczyć Cię, jak nimi efektywnie zarządzać.

Podczas audytu, przyglądam się każdemu szczegółowi Twojej firmy, szukając, gdzie można coś poprawić. To pozwala mi wskazać miejsca, które można usprawnić, co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki Twojej działalności.

 

SZKOLENIA

 

Jako ekspertka optymalizacji procesów, standaryzacji i zagorzała pasjonatka filozofii Lean, przygotowałam dla Ciebie szkolenie, które odmieni sposób, w jaki myślisz o efektywności w pracy. Celem jest nie tyle zmiana tego, co robisz, ale jak to robisz. Skupimy się na identyfikacji i eliminacji wszelkich marnotrawstw, które utrudniają płynne funkcjonowanie Twojej organizacji, by zrobić miejsce dla wartości dodanej – tej, która naprawdę ma znaczenie dla Ciebie i Twoich klientów.

 

 

CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI

Współpraca z Moniką pokazała mi jak ważne są procedury tworząc biznes. Monika jest profesjonalistką w tym co robi. Widać, że zna się na rzeczy i lubi to robić. Przyznaję, że jestem osobą, którą to wszystko przeraża i nie rozumiem niektórych słów, ale zawsze jak zapytam i poproszę o wyjaśnienie otrzymuje to w sposób jasny i prosty. Ładnie i lekko rozpisała mi procedurę, że w końcu zrozumiałam co powinnam robić. Kontakt sprawny i jasno określony kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi i przygotowanej pracy.

Angelika Skweres – @motywacyjna_mentorka

Polecam Monikę! Niesamowita ekspertka w dziedzinie procedur. Dziękuję!

Ola Gościniak – Liderka WordPressa / Redaktorka naczelna portalu GIRLBOSSKIE i magazynu GIRLBOSS

Bardzo polecam, efektywność w życiu osobistym i rozwijanej działalności to coś na czym mocno się koncentruję ostatnio mocno, więc szkolenie i perspektywa Moniki bardzo cenna. Wpadłam na żywo i nie żaluję. Prosto w biznesie bardzo pasuje do tego o czym mówisz.

Ola Rother

Współpraca z Panią Moniką Tymowicz była niezwykle satysfakcjonująca i owocna. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i głęboka wiedza sprawiły, że prezentacje, które przygotowała, były nie tylko bardzo profesjonalne , ale także inspirujące. Pani Tymowicz wykazała się doskonałym zrozumieniem potrzeb naszej firmy oraz specyfiki branży, co przełożyło się na treści prezentacji dopasowane do naszych oczekiwań i celów biznesowych. Jej umiejętność przekazywania trudnych zagadnień w sposób klarowny i zrozumiały dla wszystkich uczestników spotkania zasługuje na szczególne wyróżnienie. Dodatkowo, Pani Tymowicz wykazała się elastycznością i gotowością do dostosowania się do zmieniających się warunków oraz szybko reagowała na nasze sugestie i uwagi, co dodatkowo ułatwiło współpracę. Jestem przekonany, że każda firma mogłaby skorzystać z ekspertyzy Pani Moniki Tymowicz, gdyż jej wiedza oraz profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

 Dyrektor Zarządzający

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

NAPISZ DO MNIE

Wypełniając ten formularz, przekazujesz mi swoje dane osobowe, co oznacza, że aby Ci udzielić odpowiedzi, będę je przetwarzać jako administrator danych. Nie będę ich przetwarzać w żadnym innym celu. Oświadczasz także, że znana Ci jest moja Polityka prywatności i plików cookies.

5 + 12 =