Audyt Twoich procesów

Oferta skierowana jest do solo i mikro biznesów usługowych online
i stacjonarnych

Analizując Twoje procesy biznesowe, możemy razem odkryć sposoby na sprawniejsze działanie. Nie potrzebujesz wielkich inwestycji – klucz do sukcesu często tkwi w mądrzejszym wykorzystaniu zasobów, które już masz. Moją rolą jest pomóc Ci te zasoby znaleźć i nauczyć Cię, jak nimi efektywnie zarządzać.

Podczas audytu, przyglądam się każdemu szczegółowi Twojej firmy, szukając, gdzie można coś poprawić. To pozwala mi wskazać miejsca, które można usprawnić, co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki Twojej działalności.

Co zyskasz?

ODKRYCIE NIEWYKORZYSTANEGO POTENCJAŁU

Myśl o audycie jak o poszukiwaniu skarbu. Przeanalizujemy każdy proces z pytaniem w głowie: „Czy da się to robić lepiej, szybciej, taniej?”. Nie zmieniamy nic na siłę, tylko szukamy, gdzie i jak można działać sprytniej.

SPRAWNOŚĆ DZIAŁANIA

Audyt pozwala mi znaleźć przeciążenia, wąskie gardła i niepotrzebne powtórzenia. Chcę, aby Twoja firma działała jak dobrze naoliwiona maszyna.

IDENTYFIKACJĘ ZBĘDNYCH CZYNNOŚCI

Pomagam Ci pozbyć się wszystkiego, co niepotrzebne w Twoich procesach. Każdy usunięty zbędny krok przybliża Twoją firmę do bycia bardziej efektywną i skoncentrowaną na tym, co naprawdę ważne.

JAKOŚĆ

Analizując i optymalizując procesy, Twoje produkty, usługi czy obsługa klienta osiągną wyższy poziom. To podnosi Twoje standardy, czyniąc jakość rozpoznawalną cechą Twojej firmy..

CZAS

Dobrze wiem, że w biznesie czas to pieniądz. Przyspieszając procesy, daję Ci coś więcej niż oszczędność czasu – daję Ci przewagę nad konkurencją.

CO obejmuje?

i

SZCZEGÓŁOWY RAPORT

Otrzymasz spersonalizowane rekomendacje – po zakończeniu audytu dostarczę Ci raport z rekomendacjami, idealnie dopasowanymi do Twojej firmy.

Proponowane zmiany mają na celu nie tylko poprawę efektywności, ale też zwiększenie zadowolenia pracowników i klientów.

SPOTKANIE KONSULTACYJNE

Umówimy się na 1h spotkanie, podczas którego omówię z Tobą raport, odpowiem na wszystkie Twoje pytania i doradzę w dalszych działaniach.

DLACZEGO WARTO?

W dynamicznym świecie biznesu, gdzie efektywność i zgodność z procedurami są kluczowe, audyt procesowy i przegląd procedur stają się niezbędne. Mój audyt to Twoja mapa drogowa do doskonałości operacyjnej. 

 

W prosty sposób pokażę Ci, jak możesz usprawnić swoje procedury i procesy, aby lepiej odpowiadały na potrzeby Twojej firmy oraz zwiększyć satysfakcję klientów i pracowników. 

 

To klucz do wyróżnienia się na rynku i osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej.

CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI

Współpraca z Panią Moniką Tymowicz była niezwykle satysfakcjonująca i owocna. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i głęboka wiedza sprawiły, że prezentacje, które przygotowała, były nie tylko bardzo profesjonalne , ale także inspirujące. Pani Tymowicz wykazała się doskonałym zrozumieniem potrzeb naszej firmy oraz specyfiki branży, co przełożyło się na treści prezentacji dopasowane do naszych oczekiwań i celów biznesowych. Jej umiejętność przekazywania trudnych zagadnień w sposób klarowny i zrozumiały dla wszystkich uczestników spotkania zasługuje na szczególne wyróżnienie. Dodatkowo, Pani Tymowicz wykazała się elastycznością i gotowością do dostosowania się do zmieniających się warunków oraz szybko reagowała na nasze sugestie i uwagi, co dodatkowo ułatwiło współpracę. Jestem przekonany, że każda firma mogłaby skorzystać z ekspertyzy Pani Moniki Tymowicz, gdyż jej wiedza oraz profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

 Dyrektor Zarządzający

Audyt Twoich procesów

Czas trwania – do 2 h + 1 h konsultacja (omówienie raportu)

Cena – 450 zł

Forma – online