Konsultacje Biznesowe

Oferta skierowana jest do solo i mikro biznesów usługowych online
i stacjonarnych

Czy marzysz o tym, aby Twoja firma działała jak dobrze naoliwiona maszyna? 

 Wyobraź sobie, że masz obok siebie partnera, który zna się na rzeczy i jest gotów wspierać Cię w dążeniu do doskonałości operacyjnej. Razem możemy sprawić, że Twoje działania biznesowe będą bardziej zautomatyzowane i mniej obciążające dla Ciebie, co przyczyni się nie tylko do wzrostu efektywności firmy, ale także do poprawy Twojego życia prywatnego.

Ta konsultacja jest skierowana dla osób, które:

Stoją na rozdrożu

Jeśli czujesz, że masz różne opcje lub kierunki, które możesz obrać, ale nie jesteś pewny, który z nich jest najlepszy.

Mają procedury, ale nie wiedzą, jak je efektywnie wykorzystać

Jeśli wokół Ciebie są ustalone sposoby działania, ale nie jesteś pewien, jak one naprawdę działają lub jak mogą przynieść Ci korzyść.

Nie rozumieją swoich procesów i procedur

Jeśli czujesz się zagubiony w złożoności swoich obowiązków i tracisz dużo czasu na działania, które nie przynoszą korzyści finansowych.

Wszystko działa, ale czujesz, że można lepiej

Jeśli Twoje codzienne zadania i obowiązki są realizowane bez większych problemów, ale masz wrażenie, że w Twojej firmie  istnieje potencjał do optymalizacji, który pozwoliłby działać Ci jeszcze sprawniej.

To możesz omówić ze mną na konsultacjach i wiele więcej.

CO obejmuje?

SPOTKANIE KONSULTACYJNE

Umówimy się na spotkanie, podczas którego omówimy temat, z którym do mnie przychodzisz.

Jeśli jesteś gotowy/a na zmiany, które wprowadzą Twój biznes na nowe tory i pozwolą Ci jednocześnie cieszyć się pełnią życia – umów się na konsultacje. Bądź Panem/Panią swojego biznesu i swojego życia. Razem sprawimy, że stanie się to rzeczywistością.

CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI

Współpraca z Panią Moniką Tymowicz była niezwykle satysfakcjonująca i owocna. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i głęboka wiedza sprawiły, że prezentacje, które przygotowała, były nie tylko bardzo profesjonalne , ale także inspirujące. Pani Tymowicz wykazała się doskonałym zrozumieniem potrzeb naszej firmy oraz specyfiki branży, co przełożyło się na treści prezentacji dopasowane do naszych oczekiwań i celów biznesowych. Jej umiejętność przekazywania trudnych zagadnień w sposób klarowny i zrozumiały dla wszystkich uczestników spotkania zasługuje na szczególne wyróżnienie. Dodatkowo, Pani Tymowicz wykazała się elastycznością i gotowością do dostosowania się do zmieniających się warunków oraz szybko reagowała na nasze sugestie i uwagi, co dodatkowo ułatwiło współpracę. Jestem przekonany, że każda firma mogłaby skorzystać z ekspertyzy Pani Moniki Tymowicz, gdyż jej wiedza oraz profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

 Dyrektor Zarządzający

Konsultacje biznesowe 

Pakiet – 30 MINUT

Czas spotkania
30 minut

Forma: 
online

Cena
150 zł

Pakiet – 1 Godzina

Czas spotkania
1 godzina

Forma: 
online

Cena
250 zł